תרגום אתרים

תרגום אתרים היא פעולה נפוצה שמבצעים לא מעט בעלי אתרים שמעוניינים להגדיל את החשיפה לאתר שלהם, או לאפשר לקהל לקוחות "זר" להגיע לאתר שלהם ולאפשר להם לבצע פעולות שיניבו להם רווח בסופו של דבר.

תרגומית

פעולות התרגום

תרגום היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר שאנו נוהגים לעשות, בין אם למטרות משפטיות, רפואיות או למטרות קידום אתרים. כיצד תרגום אתרים מאפשר לבעלי האתר להביא לחשיפה גדולה ואיכותית יותר של לקוחות? ובכן, לצורך ההסבר נשתמש בדוגמא. אתר שכל התוכן שלו יהיה בעברית מוצלח ככה שיהיה, נמצא עם תקרה שממנו הוא לא יוכל לפרוץ. מדוע? מכיוון שמעבר לקהל יעד שיודע לקרוא עברית – כל שאר הלקוחות הפוטנציאליים בעולם, פוטנציאליים ורלוונטיים ככל שיהיו, לא יוכלו לבצע פעולות בסיסיות באתר לאור הבדלי השפה.

זו הסיבה המרכזית שמביאה לכך שלא מעט בעלי אתרים בוחרים לבצע תרגום אתרים. כך הם יכולים להגדיל את החשיפה לאתר שלהם, לאפשר לעוד לקוחות להגיע למדורים שונים באתר, ובסופו של יום – יותר לקוחות יכולים לבצע רכישות פוטנציאליות שעשויות להגדיל את מחזור הרווחים של בעל האתר. ובסופו של יום, זו המטרה העיקרית של כל בעל אתר אינטרנטי או עסק אינטרנטי.

כיצד פעולת תרגום האתרים מתבצעת?

ובכן, פעולת תרגום האתרים אינה פשוטה כמו פעולת תרגום מסמך מאנגלית לעברית או בכל שפה אחרת. כאשר אתם באים לבצע פעולת תרגום לאתר שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון שאתם צריכים להסביר את סוג השירות או המוצר שאתם מוכרים, בצורה הכי נגישה ונוחה ללקוח שלכם. מדוע? מכיוון שאם האתר שלכם יהיה כתוב באנגלית רהוטה "וגבוהה" מדי, קהל הלקוחות המקומי שלכם (לקוחות מישראל) עשוי להיאבד בעקבות הבדלי השפה הקיצוניים.

אחת הפעולות היחידות שאתם יכולים לעשות על מנת להימנע ממצב של איבוד לקוחות מפה או מפה, הוא האפשרות לתת לגולש באתר לבחור את שפת האתר. למה הכוונה? לא מעט אתרים מאפשרים לגולש באתר לבחור את שפת הגלישה הרלוונטית עבורו (בדרך כלל זה מופיע בצד ימין למעלה, בעמוד הראשי של האתר, בתוספת דגל המדינה הרלוונטית). מקרה שכזה, מאפשר לכם להרוויח שני ציפורים במכה: גם את הלקוחות המקומיים שלכם מישראל, כאשר הם יבחרו לגלוש בשפה העברית, ומנגד יאפשר לכם להרוויח גם לקוחות ממדינות זרות כאשר הם יבחרו לגלוש בכל שפה אחרת שתראו לנכון – החל מאנגלית, ספרדית, רוסית או ערבית (נתון לשיקול דעתכם).

צריכים שירותי תרגום ותוכן? מוזמנים לפנות אלינו ואחד מנציגינו יחזור אליכם

תרגומית