שירותי כתיבת תוכן

אם אתם רוצים לבנות אתר, או בין אם  כבר יש לכם אתר, אתם בטח רוצים שכמה שיותר אנשים יראו אותו. מאמר זה נועד לכל מי שיש לו אתר ורוצה שהאתר שלו יתפתח וישגשג. במאמר אראה איך כתיבת תוכן איכותי תגרום לכך שהרבה אנשים ייכנסו לאתר שלכם ויישארו בו.

כתיבת תוכן איכותי לאתר מקדמת את האתר בגוגל. איך?

כדי שהרבה אנשים ייראו את האתר שלכם, הם צריכים למצוא אותו כאשר הם מחפשים אותו בגוגל. בשביל שאנשים ימצאו את האתר שלכם בגוגל, הוא חייב להיות בדף הראשון של גוגל, רצוי כמה שיותר גבוהה בדירוג. אם האתר שלכם יהיה בדף השני או השלישי והלאה של גוגל, יהיה אפשר לשיר עליו את השיר של אנשי הצפרדע, "איש לא ראה איש לא שמע".

כתיבת תוכן איכותי תגרום לכך שהאתר שלכם יהיה בדף הראשן של גוגל. איך? באמצעות קידום אורגני. מה זה קידום אורגני? זהו קידום שאתם עושים לאתר שלכם בלי לשלם לגוגל, כאשר קידום שבו משלמים לגוגל, נקרא קידום ממומן. בשביל שתוכלו לקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית, מבלי לשלם לגוגל, אתם צריכים לדעת להניע לטובתכם את האלגוריתם של גוגל שאחראי על קידום אורגני של אתרים.

מה הקשר בין כתיבת תוכן איכותי לאלגוריתם של גוגל?

לאלגוריתם של גוגל יש הרבה פרמטרים כאשר השלושה הכי חשובים הם,  כמה משתמשים נכנסו לאתר, כמה זמן הם שהו באתר, כולל דפדוף בין דפי האתר, והאם הם ביצעו פעולה כלשהי באתר, כאשר פעולה היא השארת פרטים, לחיצה על כפתור קישור לאתר אחר, ואם יש לכם אנדרואיד בפלאפון והתקשרתם למספר שרשום על האתר כאשר פתחתם את האתר, גם את זה יודע גוגל לזהות.

על מנת למשוך את הגולשים לתוך האתר שלכם, צריך להיות שם תוכן מעניין. פה בדיוק נכנסת כתיבת התוכן לאתר. אם כתוב תוכן משעמם באתר, הגולשים יברחו מהר ממנו, ונטישת גולשים נרשמת ע"י גוגל וגורמת לירידה בדירוג האתר שלכם. לכן, אתם צריכים תוכן כתוב מעניין, שיצטרף לויז'ואל של האתר, שזה תמונות וסרטונים.

אז למה חשוב כותב תוכן מקצועי לאתר?

התשובה לכך מתחלקת לשניים. החלק הראשון הוא שכותב מקצועי ידאג שהתוכן שלכם באתר יהיה מעניין. בנוסף, על התוכן של האתר שלכם להיות ידידותי לגוגל, למשל תוכן שקשור למילות המפתח,  בלי העתקות, תוכן שמסביר לגולשים שיש עוד תכנים באתר, ומעודד אותם לגלוש למקומות אחרים באתר, ועוד.

החלק השני קשור למה שכבר קורה כאשר מגיעים אנשים לתוך האתר שלכם ורוצים לראות מה יש לכם להציע. אם כותב התוכן שלכם כותב משהו משעמם, אנשים יברחו והאתר שלכם לא יצליח להעביר להם מה שהוא רצה, למשל לא תמכרו את המוצר או השירות שרציתם למכור.

המסקנה, אל תתפשרו על כותבי תוכן שהם לא אנשי מקצוע שיודעים את העבודה. אתם פשוט תשלמו להם סתם על תוכן שלא יעזור לכם בכלום.

צריכים שירותי תרגום ותוכן? מוזמנים לפנות אלינו ואחד מנציגינו יחזור אליכם

תרגומית